O mně

O mně

Dovolte mi, prosím, abych se Vám představil.

Jmenuji se Miroslav Gažur a mám to „štěstí“, že jsem kominík.

Vystudoval jsem Střední školu technických oborů v Havířově, kde jsem úspěšně složil zkoušky všech dílčích profesních kvalifikací, včetně závěrečných zkoušek, potřebných pro získání výučního listu v oboru kominík.

Dalším, pro mně zcela přirozeným, krokem bylo stát se členem Společenstva kominíků ČR. Jeho prostřednictvím se mohu i nadále vzdělávat, například v rámci celoživotního vzdělávání. Členství ve Společenstvu kominíků ČR mi přináší velkou výhodu oproti kolegům nečlenům, ať už z hlediska výše zmiňovaného celoživotního vzdělávání, ale i nutné informovanosti ve vývoji legislativy, jejíž znalost je zásadní pro odbornou a kvalitně odvedenou práci.

Protože můj otec pracuje již 26 let v jedné z předních kominických firem v našem kraji, rozhodl jsem se využít jejich pracovní nabídky a stal se její součástí. V této firmě jsem nabýval každodenní zkušenosti např. v oblasti frézování a vložkování komínů a čištění, kontroly spalinových cest. 

Jak šel čas a já nabýval dalších a dalších zkušeností, rozhodl jsem se osamostatnit a začít rozdávat „štěstí“ na vlastní pěst.

A tak věřím, že Vaši důvěru nezklamu a budete spokojeni s mnou odborně a kvalitně odvedenou prací.

 

Spolupracuji:

CIKO komínové systémyAlmevaKamna & krby Kneifel
Komínové systémy RICOM gas